گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امارات| ترابی: چاره‌ای جز برتری مقابل الاهلی نداشتیم/ هدفم اول رضایت کادر فنی و بعد شادی هواداران است

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از امارات، مهدی ترابی بعد از برتری 2 بر صفر پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: اول از همه خدا را برای کسب سه امتیاز این دیدار شکر می‌کنم، چرا که چاره‌ای جز برد در دیدار مقابل الاهلی نداشتیم. قبل از بازی نقاط ضعف و قوت الاهلی را خیلی خوب شناسایی کرده بودیم و توانستیم در یک رقابت خوب، بازی خوبی انجام بدهیم و سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم.

وی در ادامه افزود: از هواداران پرسپولیس در کشور امارات نیز تشکر می‌کنم که ما را تنها نگذاشتند و خدا را شکر که آنها را خوشحال به خانه فرستادیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد بازگشت او به روزهای خوبش و تبدیل شدن به ستاره‌ای که در تیم ملی می‌درخشید، گفت: من همه‌ی تلاشم را انجام می‌دهم تا در ابتدا رضایت کادرفنی را به دست بیاورم و بعد اگر توانستم دل هواداران شاد کنم. ما یک تیم خیلی خوب هستیم و مهم این است در بازی‌ها نتایج خوبی به دست بیاورم. من نیز تمام تلاشم را برای رضایت کادرفنی در ابتدا و بعد به دست آوردن دل هواداران انجام می‌دهم.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما