کشتی آزاد قهرمانی آسیا| احسان‌پور، نخودی، قاسم‌پور، کریمی و محبی حریفان خود را شناختند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، نتایج قرعه‌کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 14 نفر حضور دارند بهنام احسان‌پور در دور نخست به مصاف سیریپونگ جومپاکام از تایلند می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی‌گیر در دور بعد با برنده کشتی میان جهانگیر میرزا توروبوف از ازبکستان و راحول آواره از هند مبارزه می‌کند.

در وزن 74 کیلوگرم محمد نخودی در مبارزه نخست با آمیت کومار دهانخار از هند سرشاخ می‌شود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی این لو از چین و یوهی فوجینامی، دارنده مدال برنز جهان از ژاپن روبه‌رو می‌شود. در این وزن 13 نفر حضور دارند.

در وزن 86 کیلوگرم که 15 کشتی‌گیر حضور دارند، کامران قاسم‌پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی میان گوان اوک کیم از کره جنوبی و بهادر کودیروف از تاجیکستان رقابت می‌کند.

در وزن 92 کیلوگرم علیرضا کریمی در دور اول با چنگیز کریم کولوف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان آتسوشی ماتسوموتو، دارنده مدال برنز جهان از ژاپن و چانگ جائه سوئه از کره جنوبی می‌رود. در این وزن 11 کشتی‌گیر حضور دارند.

در وزن 125 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند یدالله محبی در دور نخست با مظفر ژاپویف از قرقیزستان مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان دونگ هوان کیم از کره جنوبی و صحبت بیلی یف از ترکمنستان می‌رود.

رقابت‌های اوزان فوق از ساعت 8 صبح فردا (چهارشنبه) در شهر «شی آن» چین برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما