پیمان فخری: بر بودجه فدراسیون‌ها نظارت خواهیم داشت/ پول کمیته ملی المپیک نباید خرج مسابقات غیر ضروری شود

پیمان فخری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص فعالیت‌های مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک اظهار داشت: مرکز طبق روال کارهای خود را انجام می‌دهد و در حال تنظیم برنامه‌ها برای کسب سهمیه و رصد نتایج تیم‌ها هستیم.

وی در ادامه افزود: تیم‌های ورزشی  مسابقات مهمی را برگزار می‌کنند و ما به صورت دائم نتایج آنها را بررسی می‌کنیم. ما برای  هر تیم و بعد از هر رویداد بسته‌ای را آماده می‌کنیم تا در جلسات نقطه نظرات را به اطلاع تیم‌ها برسانیم و اگر موفقیت و یا ضعفی وجود داشته آنها را به فدراسیون‌ها اعلام کنیم. بیشتر کار ما درخصوص نتایج تیم‌ها در مسابقات و گزارش به مسئولین کمیته است. همچنین دور اول نشست با فدراسیون‌ها تمام شده است و وارد فاز بعدی می‌شویم.

مدیر مرکز نظارت بر تیم‌های ملی در خصوص اینکه این مرکز برای توزیع بودجه به فدراسیون‌ها گزارشی به هیئت اجرایی ارائه خواهد کرد، یادآور شد: به دلیل شرایط بودجه موجود به این‌جمع بندی رسیدیم که پولی که از کمیته پرداخت می‌شود باید خرج رشته‌های المپیکی شود و اینکه پول از کمیته گرفته شود و خرج تیم جوانان یا سایر مسابقات غیر ضروری شود درست نیست. قرار شد  من و کارشناسانم بر روی بودجه فدراسیون‌ها نظارت داشته باشیم و گزارش آن را به رئیس کمیته ملی المپیک ارائه کنیم.

وی در خصوص استفاده از کارشناسان در مرکز نظارت بر تیم‌های ملی گفت: در حال اضافه کردن افراد هستم اما هنوز نهایی نشده است. درخواست اضافه شدن یکی دو نفر از کارشناسان را داده‌ام.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما