وفا هخامنش: به خاطر مصدومیت تعویض شدم/ برد مقابل فولاد دلچسب بود

وفا هخامنش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره بازی با فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی بسیار دشوار و پرهیجانی بود. این بازی به نحوی دربی جنوبی‌های لیگ برتر نیز محسوب می‌شد و باتوجه به حضور پرشور هواداران‌مان در ورزشگاه، دوست نداشتیم بازی را با حداقل امتیاز ممکن تمام کنیم و برنده از زمین خارج شدیم.

وی درباره تعویض زودهنگامش گفت: چند هفته‌ای است که مصدوم هستم و با این وجود در ترکیب اصلی قرار گرفتم و در دقیقه 40 دیگر نمی‌توانستم بازی کنم و به کادرفنی گفتم تا من را تعویض کنند. انشالله با کمک کادر پزشکی باشگاه مشکلی برای بازی آینده نخواهم داشت.

هخامنش در رابطه با شرایط صنعت نفت خاطرنشان کرد: همه چیز خوب است. برد مقابل فولاد بسیار دلچسب بود و شرایط ما را نیز از لحاظ روحی و روانی بسیار خوب کرد. برد پرگلی داشتیم و امیدوارم در ادامه فصل نیز چنین بردهای پرگلی را تقدیم هوادارانمان کنیم.

مدافع صنعت نفت در پایان خاطر نشان کرد: تیم ما پتانسیل خوبی دارد. از خط دروازه تا خط حمله همه همدل هستیم و کمی ناهماهنگی بین بازیکنان سبب عدم نتیجه‌گیری در بازی‌های ابتدایی بود و هرچه رو به جلو رفتیم، نتایج بهتری گرفتیم. امیدوارم هواداران‌مان با حضور در بازی هفته آینده، برد دیگری را باهم تجربه کنیم.

انتهای پیام/ 


پاسخ دهید

دیدگاه شما