همایش‌هایی با شعار "ورزش و جوانان" به مناسبت هفته جوان در تهران برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری هیئت ورزش‌های همگانی استان تهران، ولی‌الله شجاع پوریان با تاکید بر آنکه جوانان از ارکان مهم جامعه و آینده سازان کشور هستند افزود: سلامتی روح و جسم جوانان از اهداف اصلی هیئت استان می‌باشد، لذا به مناسبت هفته جوان با برنامه ریزی‌های انجام شده قصد داریم همایش های متنوع ورزش همگانی با شعار “ورزش و جوانان” را در سطح استان تهران برگزار کنیم.

وی بیان کرد: از آنجا که دانشگاه‌ها و مدارس جایگاه اصلی جوانان و نوجوانان ما می باشد لذا در این سال‌ها ما توانستیم تعاملات خوب و ارزنده‌ای را با این ارگان‌ها برقرار کرده و مسابقات و همایشات مخصوصا دوره‌های آموزشی در این ارگان‌ها برگزار کنیم. الان نیز به مناسبت هفته جوانان مقرر شده است روز سه شنبه 27 فروردین ماه ساعت 10 صبح همایش ورزش‌های همگانی در رشته‌های گوناگون (طنابکشی، فریزبی، دارت، روبیک، تیر و کمان و ..) را ویژه دانشجویان در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان تهران در ادامه خاطرنشان کرد: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همراه با برنامه‌های فرهنگی نیز روز جمعه 30 فروردین ماه ساعت 17 در مهرآباد جنوبی با حضور مسئولین ورزشی استان و جوانان و خانواده‌های آنها در محیطی شاد و ورزشی از دیگر برنامه های تدارک دیده هیئت در هفته جوان می‌باشد.

شجاع پوریان با اشاره به 25 هیئت همگانی حوز شهرستان‌های استان تهران گفت: هیئت‌های ما در شهرستان‌های مختلف استان تهران نیز برنامه ریزی های منظمی را به منظور برگزاری همایش‌ها و مسابقات متنوع ورزشی ویژه جوانان و خانواده ها در بوستان‌های مختلف شهرستانها انجام داده اند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان تهران در انتها از کلیه هموطنان به ویژه جوانان تهرانی دعوت کرد تا در کنار این هیئت و با هدف ورزش و تندرستی دراین هماش ها حضورداشته و ساعات مفرح و شادی را رقم بزنند.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما