نقی‌زاده: نمی‌دانم چرا داوران اینقدر با ما نامهربان هستند

میثم نقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال پارس جنوبی جم پیش از دیدار با ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: شرایط نسبتا خوبی داریم. از لحاظ فنی کارمان را جلو می‌بریم و آماده دیدار با ذوب‌آهن می‌شویم. در هفته‌های گذشته به دلیل بدشانسی و البته اشتباهات داوری نتوانستیم نتایج دلخواه‌مان را بگیریم و به همین خاطر تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا نتیجه خوبی مقابل ذوب‌آهن کسب کنیم.

وی درباره اشتباهات داوری علیه پارس جنوبی تصریح کرد: متاسفانه در هفته‌های گذشته از این بابت خیلی ضربه خوردیم. نمی‌دانم چرا داوران اینقدر با ما نامهربان هستند. شاید تصور بر این است چون تیم ما در میانه‌های جدول حضور دارد و سقوط هم نمی‌کند، برای کسی مهم نیست چه اتفاقاتی می‌افتد، اما واقعیت چیز دیگری است.

هافبک پارس جنوبی ادامه داد: مردم جم با تیم پارس زندگی می‌کنند و خودمان نیز زحمت زیادی می‌کشیم. واقعا حیف است با اشتباه داوران، همه زحمات‌مان بر باد رود.

نقی‌زاده با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه گفت: دیگر همه می‌دانند ما چقدر مشکل داریم. همه اعضای تیم ما یعنی بازیکنان، سرمربی، کادرفنی و سایر عوامل از ابتدای فصل تاکنون 35 درصد پول گرفته‌اند و این دریافتی قابل قبول نیست. امیدوارم مشکلات حل شود و حداقل تا پایان فصل، درصد دیگری از مطالبات‌مان را دریافت کنیم.

وی درباره سه دیدار حساس پارس جنوبی در هفته‌های آینده مقابل ذوب‌آهن، تراکتورسازی و پرسپولیس خاطرنشان کرد: این بازی‌ها برای ما کاملا حساس است. بی‌تردید در همه بازی‌ها برای موفقیت به زمین می‌رویم و همه توان‌مان را در زمین می‌گذاریم. با اینکه مشکلات زیادی داریم، اما به عشق هواداران برای موفقیت پارس جنوبی هم‌قسم شده‌ایم و امیدوارم همه چیز آنطور که می‌خواهیم پیش برود.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما