نظری: نسبت به دقایق بازی، عملکرد خوبی در نساجی داشته‌ام/ دوست دارم استقلال قهرمان شود

محمدمهدی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تساوی تیمش برابر استقلال خوزستان گفت: ما بعد از اینکه گل اول را به ثمر رساندیم، رفته رفته عقب‌نشینی کردیم. در مجموع این بازی برای ما جالب نبود و از لحاظ بدنی هم اُفت کردیم. ما در نیم‌فصل یک ماه مربی نداشتیم و بدنسازی نکردیم که همین موضوع تأثیر منفی خودش را نشان می‌دهد. زمانی که آقای جلالی به تیم اضافه شد دیگر فرصتی باقی نمانده بود که بدنسازی کنیم. همین موضوع هم برای ما مشکل‌ساز شده است.

نظری که در این بازی تک گل تیمش را به ثمر رساند در مورد عملکردش در این بازی خاطرنشان کرد: من نسبت به دقایقی که برای نساجی به میدان رفتم، عملکرد خوبی داشته‌ام. در نیم‌فصل اول فقط در دو بازی در ترکیب ثابت قرار گرفتم و اگر بیشتر بازی می‌کردم قطعاً تأثیر بیشتری در تیم داشتم. من امسال چهار گل زدم، سه پنالتی گرفتم و سه پاس گل دادم که فکر می‌کنم این آمار بد نیست. در ضمن همیشه دوست دارم که در خدمت تیم باشم و این‌طور نیست که فقط به خودم فکر کنم.

مهاجم تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این پرسش که در این فصل کدام تیم قهرمان خواهد شد، تصریح کرد: رقابت بین مدعیان فشرده است. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و تیم‌های دیگر هم شانس دارند، ولی من دوست دارم استقلال قهرمان لیگ برتر شود و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما