محصص: مقابل عراق باید بازی هوشمندانه‌ای را به نمایش بگذاریم/ با انگیزه بازیکنان به المپیک خوشبینم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال امید ایران برابر یمن گفت: به نظرم تیم ملی فوتبال امید بازی دوم را به مراتب بهتر از بازی اول (ترکمنستان) انجام داد. در نیمه دوم برابر یمن تهاجمی‌تر بازی کرد و  با تعویض هایی که انجام شد باعث شد تا پیروز میدان باشد.

وی ادامه داد: یک تعداد بازیکنانی داریم که با مصدومیت‌شان به تیم آسیب زدند. نبودن دلفی در جناح راست و صیادمنش با دوندگی‌هایش، کار را سختر کرده اما استفاده از شکاری، نورافکن، مهدی‌خانی، آرتا، قائدی و دیگر بازیکنان باعث شد تا همگی با عملکرد مطلوبشان شرایط موفقیت را برای تیم ایجاد کنند.

وی در خصوص دیدار مقابل عراق گفت: ما به گل و موفقیت در مقابل عراق نیاز داریم. عراق با 4 تغییر مقابل ترکمنستان بازی کرد حتی دروازبانش را نیز تغییر داد. در واقع با یک تیم باتجربه روبه رو هستیم. این تیم سرعت پاس وحفظ توپش به مراتب بهتر از ترکمنستان و یمن است.

محصص گفت: من امیدوارم هستم اگر بازی در نیمه دوم مقابل یمن را برابر عراق به نمایش بگذاریم بدون شک موفق خواهیم شد. کرانچار از نیمه مربیان بسیار خوب استفاده کرد و امیدوارم با آرامش و هوشی که از این مربی سراغ دارم در دیدار برابر عراق نیز به بهترین نحو ممکن استفاده کند. برابر عراق باید بازی هوشیارانه انجام دهیم. در شروع بازی نباید به دنبال رسیدن گل باشیم. 90 دقیقه بازی است و باید با دقت و هوشیاری تمام درزمین بازی بهترنی عملکرد را از خود بجای بگذاریم.

وی در پایان گفت: عراق پخته‌تر و به مراتب بازیکنان با تجربه ای دارد و خوشبین هستم با عملکرد و انگیزه ای که از بازیکنان امید ایران سراغ دارم با  این تیم به المپیک صعود کنیم.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما