لیگ NBA|بروکلین و فیلادلفیا حریفان خود را شکست دادند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دیدارهای صبح امروز (یکشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم‌های بروکلین نتس و فیلادلفیا سونی سیکسرز بر میزبانان خود غلبه کردند.

بروکلین در سالن «فیسرو فوروم» با نتیجه 133 بر 128 میلواکی باکس را شکست داد تا تعداد پیروزی و شکست‌های این تیم در عدد 40 مساوی شود. یانیس آنتتوکنمپو و پائو گسول، غایبان نامدار میلواکی در این بازی بودند.

در بازی دیگری که در سالن یونایتد سنتر شهر شیکاگو برگزار شد،‌ تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز با نتیجه 116 بر 96 شیکاگو بولز را شکست داد.

در پایان بازی‌های امروز، میلواکی باکس با 59 پیروزی و 21 شکست در صدر کنفرانس شرق و گلدن استیت وریرز نیز با 54 پیروزی و 24 شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند.

میلواکی باکس، تورونتو رپتورز، فیلادلفیا سونی سیکسرز، بوستون سلتیکس و ایندیانا پیسرز از کنفرانس شرق و گلدن استیت وریرز، دنور ناگتس، هیوستون راکتس، پورتلند تریل بلیزرز، یوتا جز، لس آنجلس کلیپرز، سان آنتونیو اسپرز و اوکلاهماسیتی تاندر از کنفرانس شرق، تیم‌هایی هستند که حضور خود را در پلی‌آف مسجل کرده‌اند. در حالی که تیم‌ها حداکثر 3 بازی دیگر تا پایان فصل قانونی فاصله دارند هنوز تکلیف صعود 3 تیم از کنفرانس غرب به مرحله پلی‌آف مشخص نشده است.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما