فوتبال جهان| پیانیچ: آینده‌ام؟ از یوونتوس بپرسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، میرالم پیانیچ در واکنش به شایعاتی که درباره احتمال انتقال وی از یوونتوس شکل گرفته، گفت اطلاعی از اینده آینده‌اش ندارد و هر تصمیمی برای او گرفته شود به نظر مسئولان باشگاه بستگی دارد.

پیانیچ که سال 2016 از رم به یوونتوس پیوست و با این تیم سه قهرمانی در سری A کسب کرده، جزو آن دسته از بازیکنانی است که گفته می‌شود بانوی پیر در نتیجه ناکامی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا احتمال دارد به فروش برساند.

او در این خصوص به نشریه توتواسپورت ایتالیا گفت: اگر برخی انتقادات که از عملکرد من در این فصل شده به خاطر ضعف من در دریبل‌زنی بوده، باید بگویم که بله من بهتر از این می‌توانم دریبل بزنم اما تیم ما باید بر بازی‌ها بیشتر مسلط باشد به خصوص در بازی‌های اروپایی. در ایتالیا شیوه بازی‌ها کاملاً متفاوت است. در رقابت‌های اروپایی اما تیم‌ها میل به هجومی بازی کردن دارند. آنها مدام و بی‌امان حمله می‌کنند. لیگ قهرمانان تورنمنتی متفاوت است.

پیانیچ افزود: حرف زدن علیه این یوونتوس نوعی بی‌احترامی است. این روزها خیلی‌ها بدون آنکه چیزی بدانند بیش از اندازه حرف می‌زنند. در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. متأسفانه ما حذف شدیم اما اگر برای آن بازی غایبان و مصدومان کمتری داشتیم، اوضاع بهتر می‌شد. ما کمی هم بدشانسی آوردیم و آن شامل نداشتن همه بازیکنان‌مان هم می‌شود. نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما اگر همه بازیکنان‌مان بودند قطعاً کار ما برای صعود آسان‌تر می‌شد. ما حذف شده‌ایم و حالا باید ببینیم کجای کارمان ایراد داشته و فصل بعد آنها را برطرف کنیم.

هافبک بیانکونری در پایان تأکید کرد: من می‌دانم که تیم ‌ما توسط افرادی خبره اداره می‌شود و سرمربی‌مان هم یکی از آنهاست. او می‌داند که چه کارهایی باید انجام دهد. در یوونتوس بازیکنان بسیار خوب و قدرتمند فراوانی وجود دارد و من خوشحالم که در این تیم هستم و سال به سال دارم رشد و پیشرفت می‌کنم با این حال نمی‌دانم برای آینده‌ام چه اتفاقی رخ می‌دهد و شما باید این سؤال را از باشگاه بپرسید نه من.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما