فوتبال جهان| پپ گواردیولا: سولسشایر به لحاظ کسب نتیجه عالی عمل کرده است/ به پیروزی مقابل فولام خوش‌بینم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل فولام در هفته سی‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر نسبت به پیروزی صدرنشین لیگ برتر انگلیس ابراز امیدواری کرد.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی اظهاراتش را با این جمله شروع کرد: فوتبال اسلحه بزرگی برای دفاع از اصول انسانی است. برخی می‌گویند فوتبال باید از سیاست جدا باشد، اما این‌طور نیست. مشکلات مربوط به نژادپرستی نه تنها در فوتبال اروپا که در خارج از این ورزش هم نگران‌کننده است. ما انسان هستیم و این رفتارها واقعاً زشت است. این وضعیت باید تغییر کند.

«از اظهارنظر و واکنش استرلینگ حمایت کرده و خواهم کرد.»،‌ وی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: مردم عاشق فوتبال هستند و به ورزشگاه می‌آیند تا بازی تیم باشگاهی یا کشورشان را تماشا کنند. آنها وقتی به دلیل رفتار نژادپرستانه محروم شوند، قطعاً بار دیگر مجبور به تفکر خواهند شد و متوجه می‌شوند دیگر نباید کاری احمقانه انجام دهند.

گواردیولا  در مورد دائمی شدن قرارداد سولسشایر، سرمربی منچستر یونایتد نیز گفت: منچستر یونایتد همیشه رقیبی بزرگ برای ما محسوب می‌شود؛ یک تیم قدرتمند، با کیفیتی باورنکردنی. سولسشایر از حیث کسب نتیجه، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است و برای او  بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

وی با اشاره به بازی تیمش مقابل فولام تصریح کرد: بازی حساسی در پیش داریم. من به پیروزی مقابل تیم خوب فولام خوش‌بین هستم.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما