فوتبال جهان| پدر مویس کین: یوونتوس به من 2 تراکتور بدهکار است!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گلزنی مویس کین، مهاجم یوونتوس در دو بازی اخیر تیم ملی ایتالیا در مرحله انتخابی یورو 2020، سبب شده که این روزها بارها و بارها نام او در رسانه‌های اروپایی برده و از وی به عنوان پدیده جدید فوتبال ایتالیا یاد شود.

او که محصول آکادمی باشگاه یوونتوس است، در اولین بازی‌اش برای آتزوری مقابل فنلاند گلزنی کرد و به دومین گلزن جوان تاریخ تیم ملی ایتالیا تبدیل شد. او شب گذشته (سه‌شنبه) نیز دومین گل ملی‌اش را مقابل لیختن‌اشتاین به ثمر رساند.

به همین بهانه شبکه رادیویی رای ایتالیا با پدر کین گفت‌و‌گویی انجام داد و او در آن اظهارات جالبی را بیان کرد.

بیورو جان کین، گفت: خدا را شکر می‌کنم چون کارهایی که مویس دارد انجام می‌دهد باعث خوشحالی و افتخار تمام اعضای خانواده است. من برای تماشای بازی نتوانستم به ورزشگاه بروم و آن را کنار دوستانم در یک کافه تماشا کردم. مویس از بچگی طرفدار اینتر بود، چون اوبافمی مارتینز را خیلی دوست داشت و مدام از من می‌خواست که پیراهن او را برایش بخرم. پسرم در تورینو بازی می‌کرد، اما من او را به یوونتوس فرستادم، چون طرفدار بیانکونری هستم. من برای مویس خیلی خوشحالم، اگرچه با یوونتوس اختلافاتی دارم.

 

پدر مهاجم یووه ادامه داد: باشگاه یوونتوس دیگر به من برای رفتن به ورزشگاه و تماشای بازی‌ها بلیت نمی‌دهد. من از مادر مویس جدا شده‌ام و او در گذشته می‌خواست که ما پسرمان را به انگلیس بفرستیم. من اما به یوونتوس قول دادم که مویس را در ایتالیا نگه خواهم داشت و در عوضش از این باشگاه خواستم که برایم دو تراکتور بخرد. آنها قبول کردند و گفتند که مشکلی نیست، اما هنوز نه تنها هیچ خبری از آن تراکتورها نیست بلکه دیگر به من بلیت رفتن به ورزشگاه هم نمی‌دهند و حتی پاسخ تماس‌هایم را نمی‌دهند.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما