فوتبال جهان| وندا نارا: ایکاردی می‌تواند 150 سال دیگر در اینتر بماند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اینتر ممکن است در پایان فصل جاری به دلیل اتفاقاتی که در پی عدم توافق با ایکاردی بر سر تمدید قرارداد در ماه‌های اخیر افتاد، اقدام به فروش او کند اما همسر و مدیر برنامه‌های این مهاجم آرژانتینی می‌گوید ایکاردی می‌تواند سال‌های زیادی برای نراتزوری بازی کند. این مهاجم آرژانتینی پس از اینکه در ماه فوریه بازوبند کاپیتانی از او گرفته شد، به مدت 6 هفته به دلیل آنچه مصدومیت عنوان شد، برای اینتر بازی نکرد.

وندا نارا در گفت‌وگو با برنامه «تیکی‌تاکا» از شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گفت: مائورو می‌خواهد در اینتر بماند و انتخابش این است. ایکاردی به من گفته “اگر اسپالتی 100 سال دیگر هم در اینتر بماند، من هم 150 سال دیگر در اینتر خواهم بود”.

همسر و مدیر برنامه‌های ایکاردی همچنین در خصوص دربی ایتالیا که به تساوی یک بر یک دو تیم اینتر و یوونتوس انجامید، اظهار داشت: اوضاع آرامی بر بازی حاکم بود که من دوست داشتم. دربی ایتالیا همیشه دربی ایتالیا است و نمی‌دانستم که ایکاردی قرار است از ابتدا به میدان برود.

وی ادامه داد: سبک بازی مائورو را دوست داشتم و او به مانند بازی‌های اخیر برای تیم بازی کرد. به اعتقاد من ایکاردی بازی خوبی مقابل یوونتوس انجام داد. او بازیکنی است که حرف‌های سرمربی را خوب گوش می‌کند و آن کاری که از او خواسته شده را انجام می‌دهد. در جریان بازی او بارها به سمت نیمکت رفت تا با اسپالتی صحبت کند.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما