فوتبال جهان| واکنش زانتی به احتمال بازگشت مورینیو به اینتر

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ خاویر زانتی که روز گذشته (شنبه) برای بازی خیریه تیم‌های اینتر جاویدان و اسطوره‌های تاتنهام که در نهایت به برتری 5 بر 4 اینتری‌ها در ورزشگاه تازه تأسیس شده تاتنهام انجامید، در شهر لندن حضور داشت، نسبت به شایعه مذاکره‌اش با ژوزه مورینیو واکنش نشان داد. آقای خاص که پس از اخراج شدنش از منچستریونایتد هدایت تیمی را برعهده نگرفته، پیش از این از علاقه‌اش برای بازگشت به اینتر سخن گفته بود.  

زانتی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما همیشه با علاقه زیادی با مورینیو ملاقات می‌کنیم چون لحظات فراموش‌نشدنی را با هم تجربه کرده‌ایم. ژوزه برای احوالپرسی پیش ما آمد و همه ما خوشحال بودیم. باید تأکید کنم که مورینیو سرمربی تیم اینتر جاویدان نبود و فرانچسکو تولدو این مسئولیت را عهده‌دار بود. ژوزه تنها برای ملاقات با ما آنجا بود.

وی در مواجهه با این پرسش که «آیا ممکن است در آینده‌ای نزدیک مورینیو به نیمکت اینتر بازگردد؟»، یادآور شد: این بی‌احترامی به لوچانو اسپالتی است که تیم را را برای بازی خیلی مهم مقابل لاتزیو آماده می‌کند. ما هنوز 10 بازی دیگر در پیش دارم و پس از آن به آینده فکر خواهیم کرد. امیدواریم در پایان فصل سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم.

مورینیو بین سال‌های 2008 تا 2010 هدایت اینتر را برعهده داشت و این تیم را به دو قهرمانی در سری A ایتالیا، یک قهرمانی در جام حذفی ایتالیا، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در سوپرجام ایتالیا رساند.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما