فوتبال جهان| مصاف رودرروی توتی و فیگو برای جمع‌آوری کمک‌های خیریه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانچسکو توتی و لوئیز فیگو در دیداری دوستانه که تابستان امسال برگزار خواهد شد به مصاف یکدیگر می‌روند تا از محل درآمدهای برگزاری این بازی به احداث یک بخش جدید در یک بیمارستان تخصصی کودکان کمک کنند.

این بازی موسوم به «شب سلاطین» قرار است در تاریخ دوم ژوئن (12 خرداد) در مجموعه ورزشی ایتالکو اسپورت شهر رم برگزار شود و در آن توتی و فیگو هر کدام کاپیتان تیم‌های 6 نفره‌شان خواهد بود که در دو نیمه 30 دقیقه‌ای مقابل هم قرار خواهند گرفت.

درآمدهای حاصله از این بازی به احداث یک مرکز جدید مبارزه با سرطان در بیمارستان تخصصی کودکان بامبینو جسوی شهر رم اختصاص پیدا می‌کند.

توتی در این باره گفت: شب مهیجی خواهد بود. یک رویداد جدید و واقعی که هدفش سرگرم کردن افراد زیادی است که در ورزشگاه شرکت خواهند کرد. علاوه بر من و لوئیز که یکی از بهترین بازیکنانی بود که مقابلش بازی کردم، تعدادی دیگر از دوستان بزرگ من هم در این بازی خواهند بود که در هفته‌های آتی آنها را معرفی خواهم کرد. امیدوارم که برگزاری این بازی عواید خوبی داشته باشد چون ایده این بازی با هدف حمایت از بیمارستان بامبینو جسو در ذهن من شکل گرفت. این دقیقاً تنها دلیلی است که من می‌خواهم این بازی را برگزار کنم. من در نظر دارم که این برنامه را دو سال دیگر هم تکرار کنم و دیگر اسطوره‌ها را هم کنار هم جمع کنم.

فیگو هم درباره این بازی گفت: زمانی که فرانچسکو به من زنگ زد، نمی‌توانستم به پیشنهادش پاسخ منفی بدهم چون من او را یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال می‌دانم. بازی در کنار هم با دیگر ستارگان دلیل خوبی است که آن روز را به روزی واقعاً خاص تبدیل کنیم. مردم شهر رم واقعاً مردم فوتبال دوستی هستند و به همین دلیل من شک ندارم که آنها به خوبی از این رویداد استقبال خواهند کرد.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما