فوتبال جهان| مدافع ناپولی در لیست خرید رئال مادرید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که نشریات مختلف از علاقه باشگاه رئال مادرید نسبت به جذب پل پوگبا و میرالم پیانیچ از دو تیم منچستریونایتد و یوونتوس خبر داده‌اند، اکنون نشریه اسپانیایی «آس» چاپ مادرید خبر می‌دهد که کالیدو کولیبالی نیز در لیست خرید این باشگاه اسپانیایی قرار دارد. طبق این گزارش در صورتی که رافائل واران در تابستان پیش رو سانتیاگوبرنابئو را ترک کند، سران باشگاه رئال مادرید تمرکز خود را روی جذب این مدافع 27 ساله خواهند گذاشت.

در هفته‌های اخیر گزارش‌های زیادی در خصوص احتمال جدایی واران از رئال مادرید منتشر شده و از منچستریونایتد و یوونتوس به عنوان مقاصد احتمالی این هافبک فرانسوی یاد شده است. «آس» مدعی شده است که زین‌الدین زیدان برنامه‌اش در صورت جدایی واران را مشخص کرده و کولیبالی را به عنوان جانشین این هافبک فرانسوی در نظر گرفته است.

کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم فوتبال ناپولی در تازه‌ترین اظهارنظر خود گفته است کالیدو کولیبالی قصد ترک این تیم را ندارد، اما اگر باشگاهی همچون رئال مادرید با وی تماس بگیرد، شرایط می‌تواند تغییر کند.

این مدافع سنگالی که متولد فرانسه است تا کنون پیشنهاد باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد، منچسترسیتی، چلسی و آرسنال را رد کرده، این در حالی است که او تا ماه ژوئن 2023 با ناپولی قرارداد دارد.

ارزش کولیبالی در بازار نقل‌وانتقالات بیش از 100 میلیون یورو تخمین زده شده است. در عین حال نشریه «کوریره دلو اسپورت» مدعی شده است که این مدافع سنگالی بند فسخ 150 میلیون یورویی برای باشگاه‌های غیرایتالیایی دارد.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما