فوتبال جهان| لیورپول با کمک نایکی رکورد منچستریونایتد را می‌شکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از ESPN، باشگاه لیورپول در مراحل پایان مذاکراتش با نایکی است تا با شرکت آمریکایی تولیدکننده پوشاک و لوازم ورزشی قراردادی طولانی مدت امضا کند که به موجب آن درآمدی بیشتر از 750 میلیون پوند درآمد باشگاه منچستریونایتد از محل عقد قرارداد 10 ساله با آدیداس به دست خواهد آورد.

باشگاه لیورپول در حال حاضر با شرکت نیوبالانس قراردادی دارد که به موجب آن سالانه 45 میلیون پوند درآمد دارد. این قرارداد اما در پایان فصل آینده به پایان می‌رسد و طبق اعلام منابع نزدیک به باشگاه لیورپول، شرکت ورزشی نایکی پیشتاز شرکت‌هایی است که به قرمزهای آنفیلد پیشنهاد داده‌اند. لیورپول با آدیداس و پوما هم مذاکراتی جهت عقد گران‌قیمت‌ترین قرارداد تاریخ داشته، اما مذاکراتش با نایکی وارد مراحل پایانی شده است.

 

در حال حاضر قرارداد نایکی با بارسلونا در سال 2018 که به موجب آن به تیم کاتالان سالانه 100 میلیون پوند می‌دهد، گران‌ترین قراردادی است که این شرکت با تیم‌های فوتبال اروپا دارد و بالاتر از 98 میلیون پوند در سالی است که رئال مادرید به ازای هر سال از قرارداد 10 ساله‌اش با آدیداس می‌گیرد، قراردادی که سال 2015 منعقد شد.

انتهای پیام/

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما