فوتبال جهان| سیمئونه: مجازات کاستا به خاطر توهین به داور در مورد همه اجرا نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه پس از باخت 2 بر صفر شب گذشته (شنبه) اتلتیکومادرید در خانه بارسلونا در سی‌‌و‌یکمین هفته لالیگا که در دقیقه 28 آن دیه‌گو کاستا مهاجم اسپانیایی روخی‌بلانکو به دلیل اهانت به داور اخراج شد، به خبرنگاران گفت: در 11 مسابقه‌ای که ما داشتیم، بازیکنان‌مان 7 بار کارت قرمز گرفته‌اند، پس حتماً یک جای کار می‌لنگد. از داور پرسیدم که چرا کاستا را اخراج کرد و گفت کاستا به او چیزهایی گفته که خودش می‌گوید نگفته است. سایر بازیکنان هم چیزهایی گفته‌اند اما اخراج نمی‌شوند اما خب این موضوع کاری که دیه‌گو انجام داده را توجیه نمی‌کند.

سیمئونه ادامه داد: اگر برداشت داور از حرف‌های کاستا، توهین بوده خب در آن صورت حق داشته که کارت قرمز بدهد اما این قانون در مورد همه بازیکنان به صورت یکسان اجرا نمی‌شود. فرناندو تورس فصل 16-2015 بعه خاطر دو خطا اخراج شد. وقتی شما تورس که نماد یک تیم است را اخراج می‌کنید، آن وقت هر بازیکن دیگری را می‌توانید اخراج کنید.

شکست در نوکمپ رؤیای قهرمانی لالیگا را برای اتلتیکومادرید برباد داد اما سیمئونه همچنان مطمئن است که فصل برای تیم او به پایان نرسیده است.

وی افزود: فصل هنوز تمام نشده است. من برای قهرمانی‌‌مان در سوپرجام اروپا در فصل جاری ارزش قائلم. ما برای رده دوم هم خواهیم جنگید. اگرچه به آن منفی نگاه می‌شود اما من عاشقش هستم. فراموش نکنید که ما کجا هستیم. رودریگو، توماس پارتی و خوسه خیمنس بازیکنانی هستند که در تیم ما پیشرفت کرده‌اند و فصول فوق‌العاده را پشت سر می‌گذارند. ما در مقطع سختی قرار داریم و این را می‌دانستیم. این شرایط ما را قوی‌تر می‌کند. باید بازیکنانی که داریم را تقویت کنیم.

انتهای پیام/

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما