فوتبال جهان| سرمربی سویا به سرطان مبتلا شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خواکین کاپاروس، سرمربی تیم فوتبال سویا پس از پیروزی 2 بر صفر روز گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل رئال وایادولید در هفته سی‌و یکم لالیگا خبر ناگواری به خبرنگاران داد؛ اینکه پزشکان تشخیص داده‌اند که او دچار بیماری سرطان خون شده است.

کاپاروس 63 ساله در نشست خبری پس از بازی گفت: همه می‌دانند که عشق به سویا در خون من است اما متأسفانه من یک مشکل خونی پیدا کرده‌ام که گلبول‌های قرمز و سفید خونم را درگیر کرده است. به من گفته‌اند که دچار سرطان خون شده‌ام با این حال این بیماری مانع از آن نمی‌شود که به کارم ادامه دهم و من به زندگی روزه‌مره‌ام ادامه می‌دهم. من هنوز هیچ درمانی را آغاز نکرده‌ام پس همگی می‌توانید آسوده خاطر باشید.

کاپاروس افزود: می‌خواهم به کارم ادامه دهم و از باشگاه بابت اینکه به من اجازه داد به کارم ادامه دهم، قدردانی می‌کنم. دیگر نمی‌خواهم درباره این موضوع صحبت کنم.

کاپاروس ماه گذشته به دنبال اخراج پابلو ماچین، برای سومین بار به عنوان سرمربی سویا منصوب شد و این در حالی بود که تا پیش از آن به عنوان مدیر ورزشی تیم مشغول کار بود. تیم او با کسب پیروزی در خانه وایادولید به رده پنجم جدول صعود کرد و با رسیدن به فاصله یک امتیازی ختافه رده چهارمی شانس خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فاصله 7 هفته به پایان فصل جاری افزایش داد.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما