فوتبال جهان| رانیری: نیمه دوم بازی با اینتر بیش از حد در لاک دفاعی فرو رفتیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کلودیو رانیری که مردانش شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته سی‌وسوم سری A ایتالیا در ورزشگاه سن‌سیرو مقابل اینتر به تساوی یک – یک دست یافتند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما سعی کردیم در این بازی به پیروزی برسیم و این چیزی است که همیشه از تیمم می‌خواهم. در نیمه دوم می‌توانستیم بهتر حمله کنیم اما بیش از حد در لاک دفاعی فرو رفته بودیم و در سه، چهار موقعیت هم که می‌توانستیم ضدحمله بزنیم، با هوشمندی بازیکنان اینتر متوقف شدیم. در نهایت نتیجه تساوی عادلانه بود.

وی افزود: ما می‌دانستیم نیمه دوم کار سخت‌تری در پیش خواهیم داشت، چون اینتر بیشتر از هر تیم دیگری گل‌های خود را در 45 دقیقه دوم به ثمر رسانده است با این حال ما به خوبی آنها را مهار کردیم و موقعیت‌هایی هم داشتیم. از بازیکنانم خواسته بودم متحد و مستحکم باشند و قدرت خود را به کار بگیرند که تا حدود زیادی هم این کار را کردند.

سرمربی رم که سابقه قهرمانی با لسترسیتی در لیگ برتر انگلیس را در کارنامه‌اش دارد، در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: به اعتقاد من فشار روانی مسیر پیشرفت بازیکنان و مربیان در ایتالیا را مسدود می‌کند. آنها – بازیکنان و مربیان – در انگلیس دانش تاکتیکی کمتری دارند اما با سرعت 1000 مایل در ساعت در تمرینات و بازی‌ها به پیش می‌روند.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما