فوتبال جهان| جنارو گتوسو: با این وضعیت مدعی حضور در لیگ قهرمانان اروپا نیستیم/ نمی‌توانید قدرت را از سوپر مارکت بخرید!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تورینو در هفته سی‌وچهارم رقابت‌های سری A ایتالیا از یک رقابت دشوار و شرایط نه‌چندان مطلوب روسونری سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال میلان در این باره گفت: به نظرم اهداف زیادی برای مبارزه در تورین داریم. از لحاظ فیزیکی و ذهنی کمی به مشکل برخورده‌ایم. با تیمی شبیه به آتالانتا بازی خواهیم کرد و لازم است نسبت به بازی‌های اخیر، بهتر باشیم. برای پیراهن، برای دوران حرفه‌ای بازیکنان و برای دنیای میلان بازی خواهیم کرد. از لحظات بد و سختی عبور می‌کنیم. ما همیشه در لحظات سخت، روح واقعی خودمان را نشان داده‌ایم.

وی در ادامه افزود: در مورد نتایج اخیر کسی را مقصر خطاب نمی‌کنم. فقط می‌خواهم همه از اهمیت موضوع آگاه شوند. باید هدفی بزرگ‌تر را تصور کنیم؛  هدفی فراتر از حال حاضر. درباره آینده خودم و بازیکنانم بسیار می‌شنوم، اما دیگر کافی است. تمرکز ما باید روی آینده میلان باشد. ما بسیار تغییر کرده‌ایم و  صحبت کردن هم دیگر معنایی ندارد. ما به عمل و نتیجه نیاز داریم. باید از منظر روانی مشکل‌مان را حل کنیم. هیچ‌کس به عمد بد بازی نمی‌کند.

گتوسو در پایان تصریح کرد: نقاط قوت و ضعف داریم، اما لایق احترام هستیم. شما نمی‌توانید قدرت را از سوپر مارکت بخرید. نمی‌توانید بگویید به من 10 یورو قدرت رهبری و برتری بدهید. برای رتبه چهارم نبرد بزرگی شکل گرفته است. میلان با آتالانتا هم‌امتیاز و با رم و تورینو به ترتیب یک و دو امتیاز فاصله دارد. سهمیه به تیمی تعلق خواهد گرفت که کمتر اشتباه کند. با توجه به نتایج اخیر می‌توانم بگویم میلان شانس اصلی کسب سهمیه نیست. فوتبال ورزشی عجیب است. فکر کنم در پایان فصل قضاوت در مورد ما بهتر باشد. 

انتهای پیام/

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما