فوتبال جهان| توخل: نیازی نمی‌بینم درباره نیمکت‌نشین کردن امباپه توضیح بدهم/ خوشحالیم که 4 بر یک نباختیم!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل نانت در بازی معوقه رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) به انتقاد از بازیکنان خود پرداخت.

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در این باره گفت: خیلی بد بازی کردیم و خوشحالیم که 4 بر یک نباختیم. واقعاً لایق شکست بودیم. در بازی مقابل لیل، بازی را تحت کنترل داشتیم، اما این بار اصلاً در طول 90 دقیقه چیز خاصی نشان ندادیم. اگر بازیکنان با نظم و قدرت بازی کنند، همیشه از آنها دفاع خواهم کرد، اما شاگردانم در رقابت با نانت، خوب ظاهر نشدند و کاری انجام ندادند.

وی در ادامه افزود: 9 بازیکن مصدوم داریم و نمی‌دانم آنها به بازی یکشنبه با موناکو می‌رسند یا نه. وضعیت دشواری داریم. اگر بازیکن PSG هستید، باید در هر ثانیه و هر بازی تمرکز لازم را داشته باشید. باید انگیزه‌مان را بالا ببریم، چون هنوز روی کاغذ قهرمانی ما در لیگ قطعی نشده و مبارزات بزرگی در پیش داریم. این نمایش بد را می‌پذیریم و اعتمادبه‌نفس‌مان را حفظ می‌کنیم.

توخل همچنین در مورد نیمکت‌نشینی مهاجم جوان تیمش گفت: نیمکت‌نشین کردن امباپه تصمیم من بود و نیازی نمی‌بینم در این باره توضیح بدهم.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما