فوتبال جهان| اولریش: فکر نمی‌کنم نوبل بخواهد نیمکت‌نشین نویر شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال شالکه در حالی فصل خوبی را سپری نکرده که الکس نوبل، دروازه‌بان 22 ساله این تیم یکی از معدود ستاره‌های درخشان آبی‌پوشان گلزنکیرشن بوده است، همین باعت شده تا شایعاتی مبنی بر علاقه‌مندی باشگاه بایرن مونیخ نسبت به جذب این دروازه‌بان آلمانی مطرح شود. گفته می‌شود مدیران باشگاه بایرن مونیخ همچنین قصد تمدید قراراد کریستین فروتشل، دروازه‌بان 19 ساله خود را دارند، این در حالی است که نویر 33 ساله، سال‌های پایانی‌اش در این تیم آلمانی را سپری می‌کند.

اِسون اولریش 30 ساله که با مصدومیت اخیر مانوئل نویر، وظیفه حفاظت از دروازه سرخپوشان مونیخی را برعهده گرفته، در خصوص شایعه احتمال پیوستن دروازه‌بان شالکه به بایرن به نشریه آلمانی «بیلد» گفت: فکر نمی‌کنم نوبل بخواهد برای تبدیل شدن به دروازه‌بان دوم بایرن به اینجا بیاید، البته اگر قصد ماندن در شالکه را داشته باشد. فکر نمی‌کنم او بخواهد در سن 22 سالگی نیمکت‌نشین مانوئل نویر شود.

وی ادامه داد: ما همین حالا هم یک دروازه‌بان خیلی خوب به نام کریستین فروتشل داریم. همچنین مانوئل نویر هم با بایرن مونیخ قرارداد دارد و بدون تردید دروازه‌بان اول تیم است.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما