فوتبال جهان| اسپالتی: دوران حضورم در رم با عشق همراه بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل رم در هفته سی و سوم رقابت‌های سری A ایتالیا از اینکه اینتر بالاتر از رقیب در جدول قرار دارد، ابراز رضایت کرد و گفت: اینکه در 6 هفته مانده به پایان سری A، خود را بالاتر از  رم می‌بینیم  و با  آنها فاصله هرچند نزدیکی ایجاد کرده‌ایم، معنای زیادی دارد. تیم‌هایی مانند رم در سالیان اخیر همواره جایگاهی تضمین شده در بالای جدول داشتند و ما در حال تعقیبشان بودیم. قرار گرفتن در این وضعیت برای ما بسیار مهم است. 

سرمربی اینتر عنوان کرد: علاقه‌ای به ارزیابی کار بقیه تیم‌ها ندارم و فقط روی اهداف تیم خود تمرکز کرده‌ام. والرو در ترکیب خواهد بود اما وضعیت بروزویچ باید امروز ارزیابی شود. نمی‌خواهیم روی سلامتی بازیکنی ریسک کنیم. می‌توانیم با گالیاردینی و وسینو بازی کنیم. ژائو ماریو را هم در اختیار داریم.

اسپالتی گفت: خاطرات نشستن روی نیمکت رم برایم  با عشق همراه بود چون همیشه به این شغل با چنین نگرشی برخورد کرده‌ام. فردا با افراد آشنای زیادی روبه‌رو می شوم و به همه آنها درود می‌فرستم. ایکاردی یا لائوتارو؟ صحبت کردن در این مورد سخت است چون هر 2  شایسته حضور در ترکیب هستند. باید ببینیم چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما