فوتبال جهان| آنچلوتی: بعد گل آرسنال بازگشت به بازی غیرممکن شد/ یوونتوس فوتبال ایتالیا را به خوبی در اروپا نشان داد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که تیم تحت هدایتش شب گذشته (پنجشنبه) در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در خانه خود با نتیجه یک بر صفر مغلوب آرسنال شد و در مجوع دو دیدار رفت و برگشت با قبول شکست 3 بر صفر از رسیدن به مرحله بعد بازماند، پس از این بازی گفت: بازی سختی بود و ما دو فرصت خیلی خوب گلزنی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در چنین بازی‌هایی هم نیاز دارید که اوضاع به خواست شما پیش برود. بعد از اینکه آرسنال موفق به گلزنی شد، بازگشت به بازی برای ما غیرممکن شد و تمرکزمان را از دست دادیم.

وی افزود: در ادامه قدرت‌‌مان در حمله را از دست دادیم، بازیِ کُند‌تر و قابل‌ پیش‌بینی‌تری ارئه کردیم و در زدن ضربات پایانی هم مشکل داشتیم. ما سازماندهی خود در زمین را از دست دادیم و به هیچ‌وجه در آن سطح از بازی خود مقابل لیورپول و پاری‌سن‌رمن – در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری – نبودیم. در این مقطع از  فصل معمولاً تیم‌ها بهترین بازی خود را به نمایش می‌گذارند.

سرمربی ایتالیایی ناپولی تصریح کرد: آرسنال تیم باهوشی است. آنها در خط حمله عالی هستند و در مقابل همگی با هم دفاع می‌کنند. آنها نه تنها فوتبال شگفت‌انگیزی از خود ارائه کردند، بلکه واقعاً تیم باهوشی هستند. آنها کارشان را خوب انجام دادند و شایسته پیروزی در این دیدار بودند و برای‌شان بهترین آرزوها را در ادامه این تورنمنت دارم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به اعتقاد من یوونتوس با وجود حذف از لیگ قهرمانان اروپا، فوتبال ایتالیا را به خوبی در اروپا نشان داد.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما