فوتبال جهان|گاتزتا: پاری‌سن‌ژرمن، ایکاردی را به عنوان جانشین کاوانی می‌خواهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا، تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد در پایان فصل مائورو ایکاردی را از اینتر به خدمت بگیرد و این احتمال وجود دارد که او را با رقمی به مراتب پایین‌تر از رقم غرامت فسخ قراردادش جذب کند.

طبق گزارش این نشریه، ایکاردی در صدر فهرست اهداف مورد نظر قهرمان لیگ فرانسه قرار دارد و این تیم او را به به عنوان جانشین ادینسون کاوانی در نظر گرفته است. در همین حال این نشریه گزارش کرده که هنوز هیچ مذاکره‌ای میان طرفین صورت نگرفته است اما PSG‌ در کورس خرید ایکاردی پیشتاز است.

غرامت فسخ قرارداد ایکاردی با اینتر 100 میلیون است که البته تنها برای مدت دو هفته و از سوی باشگاه‌های غیرایتالیایی قابل پرداخت است با این حال با توجه به تبعید 6 هفته‌ای او از ترکیب اصلی اینتر در پی اختلافاتی که میان او و مدیران باشگاه بر سر مسئله تمدید قرارداد به وجود آمد، اینتر اکنون با دریافت 70 میلیون یورو هم به فروش این مهاجم آرژانتینی رضایت می‌‌دهد.

با وجود آنکه ایکاردی 26 ساله دوره ریکاوری مصدومیتی که مدعی بود مانع از بازی کردنش می‌شود را پشت سر گذاشته و به ترکیب برگشته، هنوز هم رابطه گروهی از هواداران به خصوص اولتراها با او خوب نیست و آنها خواهان فروش کاپیتان سابق تیم شده‌اند.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما