فوتبال جهان|مائوریتزیو ساری: در پرکردن فاصله‌ها مشکل داشتیم/ بازی در اولدترافورد آسان نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری پس از تساوی یک – یک تیمش در خانه منچستریونایتد در هفته سی و ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از نتیجه به دست آمده چندان راضی نبود.

 سرمربی تیم فوتبال چلسی در این باره گفت: در 20  دقیقه ابتدایی به دردسر افتادیم و مقداری در از بین بردن فاصله‌ها  مشکل داشتیم. فاصله زیادی بین خط حمله و هافبک وجود داشت و ما برای پس گرفتن توپ با مشکل مواجه بودیم. در بخش پایانی نیمه اول بهتر و در نیمه دوم خیلی خوب بودیم. در پایان بازی فرصت بزرگی داشتیم که متأسفانه آن را از دست دادیم. بازی کردن مقابل منچستریونایتد در اولدترافورد راحت نیست.

او در ادامه اظهار داشت: برای هر مهاجمی سازگاری با لیگ برتر دشوار است. یادم می‌آید سوارس در فصل اول حضورش در لیورپول تنها 3 گل زد، سپس 16 گل و در ادامه  24 گل. سازگار شدن با این لیگ دشوار است. فکر می‌کنم فصل آینده بتواند گل‌های زیادی بزند. جدی‌ترین مشکل، مسئله زانوی رودیگر است. ویلیان هم ضرب دیدگی داشت اما مشکل رودیگر اهمیت بیشتری دارد. برای مطمئن شدن از حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا به2  برد نیاز داریم. اگر 4  امتیاز کسب کنیم، تفاضل گل اهمیت خواهد داشت.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما