فوتبال جهان|مائوریتزیو ساری: امیدوارم با بردن کاردیف به روند ابتدای فصل برگردیم/ به آینده خوش‌بین هستم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل کاردیف در هفته سی‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از خوش‌بینی نسبت به آینده و بازی پیش رو گفت.

سرمربی تیم فوتبال چلسی اظهار داشت: هادسون اودویی در مسابقات زیادی در ترکیب اصلی ما قرار گرفت، اما  این اتفاق در لیگ برتر برای او نیفتاده است. مشکلی با قرار دادن او در ترکیب اصلی تیم برای یک مسابقه لیگ برتری ندارم. هادسون آماده است، اما من تنها می‌توانم از دو بازیکن کناری استفاده کنم. ما ادن ازار، ویلیان و پدرو را در ترکیب خود داریم و بنابراین  قرار گرفتن در ترکیب اصلی در تمامی مسابقات راحت نیست.

وی در ادامه افزود: هادسون  در آینده‌ای نزدیک در 75 تا 80 درصد مسابقات در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. کالوم فصل گذشته 17 سال بیشتر نداشت و در سه چهار بازی به میدان رفت. او در حال حاضر 18  ساله است و فکر کنم در 19 یا 20  بازی به میدان رفته باشد. به نظرم این بازیکن در روند تکاملی درستی قرار دارد. شاید فصل آینده 30  تا 35  بازی انجام بدهد.  فکر می‌کنم در مورد کالوم در مسیر درستی قرار داریم.

سرمربی تیم فوتبال چلسی در مورد بازی مقابل کاردیف هم گفت: کاردیف رقیب سرسختی است. من امیدوارم با پیروزی به روند خوب گذشته بازگردیم. من به آینده تیمم خوش‌بین هستم.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما