فوتبال جهان|لوچانو اسپالتی: اینتر و یوونتوس نماد 2 قطب پرشور فوتبال ایتالیا هستند/ فاصله 2 تیم در جدول اهمیتی ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل یوونتوس در نبرد بزرگ هفته سی‌وپنجم رقابت‌های فوتبال سری A باشگاه‌های ایتالیا از تلاش نرآتزوری برای بردن تمام بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال اینتر در این باره گفت: دربی ایتالیا دیداری است که مردم یک سال منتظرش می‌مانند و درباره‌اش حرف می‌زنند. این دو تیم، نماد دو قطب پر شور و اشتیاق فوتبال هستند. خوب بازی کردن در این‌گونه جدال‌ها بسیار ضروری است، چون فرصت داریم فاصله را کاهش دهیم. برنده این بازی می‌تواند از نظر روحی در وضعیت مطلوبی قرار بگیرد. در بازی‌های بزرگی مانند دربی ایتالیا، فاصله دو تیم در جدول اهمیت ندارد، بنابراین با اعتمادبه‌نفس خوبی وارد میدان می‌شویم.

اسپالتی افزود: برخلاف آنچه در جدول می‌بینیم، امسال پیشرفت‌هایی در سری A  وجود داشت. مثلاً چندین مربی جوان توانستند سبک خودشان را پیاده کنند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: یوونتوس در نیمه زمین خودش منتظر ماست تا وقتی توپ را گرفت، سریعاً ضدحمله بزند. ضربات شروع مجدد اهمیت زیادی دارد بنابراین بازگشت بروزوویچ خبر خوبی برای ماست.

«به محض اینکه تیمی حس کند جایگاهش تضمین شده است، ریسک بزرگی را به جان می‌خرد.»، سرمربی تیم فوتبال اینتر با بیان این جمله تصریح کرد: بازی‌های سختی تا پایان فصل در پیش است، اما توانایی این را داریم که در تمام رقابت‌ها برنده شویم.

وی به شرایط بازیکنان تیمش اشاره کرد و گفت: لائوتارو مارتینس بهتر شده است و پیشرفت می‌کند. حالا زمان بیشتری در زمین است و نشان داده از شخصیت لازم برای بازی کردن در تیمی مانند اینتر برخوردار است. نمی‌دانم از ابتدا بازی می‌کند یا نه. خوشبختانه همه‌ی بازیکنانم در دسترس هستند و به خوبی تمرین کرده‌اند.

اسپالتی در پایان اظهار داشت: تیم من درصد مالکیت توپ خوبی به ثبت رسانده است. گل‌های کمی خوردیم و در خارج از خانه به شکل قابل ملاحظه‌ای به برد رسیده‌ایم. فقط یک بار در طول فصل با کارت قرمز داوران مواجه شدیم. تمام این موارد از عملکرد و رفتار خوب ما حکایت دارد.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما