فوتبال بانوان انتخابی المپیک 2020| برتری پرگل شاگردان آزمون مقابل فلسطین

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بانوان کشورمان در دومین دیدار خود در دور دوم بازی‌های فوتبال بانوان مقدماتی المپیک 2020 از ساعت 18:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه الوکره قطر به مصاف فلسطین رفت و موفق شد با نتیجه پرگل 9 بر صفر به پیروزی برسد.

گل‌های تیم ایران را در این دیدار سمانه چکهندی (4 و 82)، هاجر دباغی (21 و 22)، منا حمودی (36 و 49)، سارا قمی (57) و زهرا قنبری (68 و 79) وارد دروازه فلسطین کردند.

در نیمه نخست این دیدار شاگردان مریم آزمون در دقیقه 4 با گل سمانه چهکندی از حریف خود پیش افتادند. در حالی که تیم ایران نبض بازی را در دست داشت، این بار هاجر دباغی در دقیقه 21 موفق شد برای ایران گلزنی کند و یک دقیقه بعد، در دقیقه 22 دباغی موفق شد گل دوم خود را به‌ثمر برساند. در حالی که یک‌سوم از زمان مسابقه گذشته بود، منا حمودی در دقیقه 36 توانست تیم ایران را به گل چهارم برساند تا بانوان ایران با خیالی راحت راهی رختکن شوند.

نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که برتری با تیم ایران بود و شاگردان آزمون با اعتماد به نفس وارد زمین شدند. منا حمودی تنها چهار دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که توانست در دقیقه 49 باز هم برای ایران گلزنی کند. در دقیقه 57 سارا قمی توانست گل ششم را وارد دروازه فلسطینی‌ها کند تا در دقیقه 68 نوبت گلزنی به زهرا قنبری برسد. باز هم قنبری در دقیقه 79 توانست برای ایران گلزنی کند و جهانی نیز گل نهم را در دقیقه 83 به‌ثمر رساند.

تیم بانوان کشورمان که در دیدار نخست خود مقابل فیلیپین با نتیجه 2 بر صفر شکست خورده بود، با برتری در این دیدار شانس خود را برای صعود از گروه C بالاتر برد. تیم ملی بانوان کشورمان در آخرین دیدار خود سه‌شنبه، 20 فروردین‌ماه باید به مصاف چین تایپه برود.

انتهای پیام/*


پاسخ دهید

دیدگاه شما