فرشید اسماعیلی: با شرایط سخت برای استقلال بازی می‌کردم/ ای کاش کنار تیم بودم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، فرشید اسماعیلی که در ابتدای هفته عمل جراحی خود را پشت سر گذاشت، به سایت باشگاه استقلال گفت: با کمک پزشکان باشگاه و پزشک جراح عمل جراحی خود را با موفقیت سپری کردم و حالا باید مراحل ریکاوری را پشت سر بگذارم. بیشتر از این نمی‌توانستم مصدومیت را تحمل کنم و مدت زیادی بود که با شرایط سخت برای استقلال به میدان می‌رفتم و در نهایت با مشورتی که با دکتر نوروزی و وینفرد شفر داشتم، تصمیم گرفتم که عمل جراحی را انجام دهم.

وی تصریح کرد: برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم. هر چند کنار تیم نیستم، اما دلم با تیم است و ای کاش می‌توانستم کنار استقلال حضور داشته باشم. برای موفقیت استقلال و همبازیانم دعا می‌کنم و می‌دانم که تیم ما می‌تواند برابر الهلال نتیجه خوبی کسب کند و قدرت و اعتمادبه‌نفس این کار را داریم. استقلال در بازی‌های اخیر بسیار خوب و موفق ظاهر شده است و اطمینان دارم همین روند را ادامه می‌دهد و بهتر هم می‌شود.

هافبک – مهاجم تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: از امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه بابت پیگیری‌هایش بعد و قبل عملم تشکر می‌کنم، همین طور از شفر که پیگیر شرایطم بود. از دکتر نوروزی هم تشکر می‌کنم که در چند ماه اخیر برای من سنگ تمام گذاشت و هرکاری توانست برایم انجام داد و پیگیر وضعیتم بود.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما