رایزنی شعبانی‌بهار با رئیس کمیته استعدادیابی و آموزش مربیان فدراسیون جهانی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، کلاس مربیگری درجه دوی بین‌المللی با تدریس پاسکال کولمایر، رئیس کمیته استعدادیابی و آموزش مربیان فدراسیون جهانی فدراسیون تیراندازی با کمان و با شرکت 21 نفر از مربیان تیروکمان کشور در شهر همدان در حال برگزاری است.

غلامرضا شعبانی‌بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان و جهانگیری، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عصر پنجشنبه از این کلاس بازدید و از حضور مربی فرانسوی و زحمات مسئولین برگزاری تشکر کردند.

این کلاس‌ها از 26 تا 31 فروردین ماه در همدان برگزار خواهد شد و پس از آن از یکم تا پنجم اردیبهشت ماه کلاس‌های مربیگری درجه دو به یک ملی نیز برگزار خواهد شد.

برای نخستین بار کلاس‌های مربیگری بین‌المللی درجه دو در رشته تیراندازی با کمان به میزبانی همدان در حال برگزاری است.

پیش از این کلاس‌ها و سمینارهای مختلفی در کشورمان برگزار شده بود، ولی برای نخستین بار است که کلاس‌هایی با چنین درجه جهانی که در تقویم فدراسیون جهانی نیز ثبت شده باشد، در ایران برگزار می‌شود.

در حاشیه این بازدید شعبانی‌بهار ضمن صحبت با اعضای حاضر در کلاس، با  پاسکال کولمایر  جهت همکاری هر چه بیشتر فدراسیون جهانی جهت برگزاری کلاس‌های مربیگری و تربیت مدرس و داوری بین المللی در ایران صحبت کرد.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما