درخواست بحرین از فدراسیون فوتبال عربستان برای حضور المحرق در لیگ سعودی!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشست سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال باشگاه‌های عربستان با حضور نمایندگان تمام باشگاه‌ها شب گذشته در ریاض برگزار شد و یکی از موضوعات مورد بحث در این جلسه درخواست حضور باشگاه المحرق در لیگ عربستان سعودی بود.

مسلی معمر رئیس سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال عربستان در این خصوص گفت: در حال بررسی ابعاد مختلف این پیشنهاد برای حضور باشگاه المحرق در فصل آینده لیگ عربستان هستیم و به نظر می‌رسد برای پذیرش این درخواست باید تغییراتی در لوایح و قوانین فدراسیون فوتبال و لیگ عربستان داشته باشیم. به همین دلیل بررسی موضوع به زمان بیشتری نیاز دارد.

بررسی تعداد بازیکنان خارجی لیگ عربستان، افزایش تعداد تیم‌های حاضر در لیگ و همچنین قوانین نقل و انتقالات و موضوعات اقتصادی از دیگر موضوعات مورد بحث در نشست اعضای اتحادیه فوتبال باشگاه‌های عربستان بود.

باشگاه المحرق بحرین اعلام کرده که این پیشنهاد به درخواست وزارت ورزش این کشور و در راستای توسعه و پیشرفت باشگاه و حضور در مسابقات حرفه‌ای فوتبال عربستان به منظور بالا رفتن توان فنی تیم و جلب حمایت حداکثری هواداران مطرح شده است.

در عین حال رسانه‌های بحرینی حضور المحرق در لیگ عربستان را به این باشگاه تبریک گفته‌اند و این در شرایطی است که سعودی‌ها تاکنون با این درخواست موافقت نکرده‌اند.

همچنین باشگاه المحرق اعلام کرده در صورت موافقت با این پیشنهاد دو تیم الف و ب به منظور حضور در لیگ‌های فوتبال عربستان و بحرین برای فصل آینده معرفی خواهد کرد.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما