خیرآبادی: امیدهای فرنگی تا انتخابی تیم ملی برنامه‌ای ندارند/ مثل زمان همکاری با آذربایجانی‌ها به آلمان می‌رویم

جمشید خیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد برنامه آینده تیم ملی امید فرنگی گفت: فعلا اردو نداریم و در تدارک مسابقات انتخابی تیم ملی هستیم. تعطیلات نوروز که تمام شود جلسه‌ای در فدراسیون کشتی خواهیم داشت تا در مورد برگزاری مسابقات انتخابی و زمان و مکانش و دیگر مسائل مربوط به برنامه‌های امیدها تصمیم گیری شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر نفرات شاخص ما در اردوی بزرگسالان و زیر نظر کادرفنی این تیم تمرین می‌کنند ولی فعلا اردوی مستقلی نخواهیم داشت چون برنامه خاصی نداریم و لازم نیست که بخواهیم اردو داشته باشیم.

خیرآبادی با اشاره به اینکه تیم امیدها در ماه‌های آینده در تورنمنتی که در آلمان برگزار می‌شود شرکت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: زمانی که با آذربایجانی‌ها همکاری می‌کردم در این جام شرکت می‌کردیم و کلیه هزینه‌های تیم میهمان غیر از هزینه بلیت هواپیما برعهده میزبان بود. چند سال با تیم ملی فرنگی آذربایجان در این جام شرکت کردیم و من پیشنهاد دادم که امسال تیم ملی ایران هم در این رقابت‌ها شرکت کند.

سرمربی امیدها در خاتمه گفت: برنامه‌های تیم را آماده کرده‌ایم و بعد از مسابقات انتخابی تیم ملی در مسابقات کشوری و این تورنمنت شرکت خواهیم کرد. در جلسه‌ای که بعد از تعطیلات خواهیم داشت باید دید تا زمان جهانی امیدها چند اردو لازم خواهیم داشت.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما