حسین کیهانی: امیدوارم این شکست درس عبرتی برای مسئولان ورزش باشد/ انگیزه نداشتم!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روز نخست از بیست و سومین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا در قطر، شب گذشته حسین کیهانی در دوی 3 هزار متر با مانع به مقام چهارمی رسید. این رتبه در حالی به دست آمد که کیهانی در همین ماده قهرمانی دوره گذشته آسیا در سال 2017 و همچنین قهرمانی بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی شد.

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی پس از ناکامی شب گذشته، اظهار داشت: ابتدا از مردم که مثل همیشه چه در برد و چه در باخت پشتم بودند، تشکر می‌کنم. حرف خاصی ندارم، چون شکست خوردم، اما باید ببینیم ایراد کار کجا بوده است.

کیهانی ادامه داد: بعد از بازی‌های آسیایی 2018 که مدال طلا کسب کردم و رکورد آسیا را شکستم، فکر می‌کردم تغییر و تحولات زیادی در زندگی‌ام ایجاد می‌شود، اما متاسفانه هیچ تغییری ایجاد نشد. این شرایط از سوی مسئولان ورزش کشور بود، از وزارت ورزش گرفته تا فدراسیون دوومیدانی.

وی عنوان کرد: تنها دلیل این شکست بحث روانی بود که طبیعی هم است. از هر روانشناس و دکتری که بپرسید، موافق این هستند، چون هیچ انگیزه‌ای نداشتم. واقعاً همین هم باعث شکستم شد.

کیهانی گفت: امیدوارم این شکست درس عبرتی برای مسئولان باشد که اگر می‌خواهند و دوست دارند که دوباره افتخارآفرینی کنم، باید به من انگیزه بدهند. هشت، نه ماه است که از بازی‌های آسیایی گذشته، اما خبری از پاداش‌ها نیست.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما