حاشیه دیدار استقلال – ماشین‌سازی| اعتراض شدید شفر و مجیدی به داور و شعار علیه مدافع ماشین‌سازی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و ماشین‌سازی در چارچوب هفته بیست‌وششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 20:15 امروز (چهارشنبه) به مصاف هم رفتند که بخشی از حواشی نیمه نخست این بازی به شرح زیر است:

* سیدحسین حسینی در اوایل بازی یک عکس‌العمل خوبی داشت که به همین خاطر از سوی تماشاگران تشویق شد. او نیز از آنها خواست به تشویق خود ادامه دهند.

* تماشاگران استقلال به مانند همه‌ی بازی‌ها در دقیقه 22 مرحوم منصور پورحیدری را تشویق کردند.

* در اواخر بازی توپ در محوطه جریمه ماشین‌سازی به دست مدافع این تیم برخورد کرد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. وینفرد شفر با عصبانیت به سمت داور چهارم رفت و به شدت اعتراض کرد. فرهاد مجیدی، مربی استقلال نیز به سیدمهدی سیدعلی اعتراضش را نشان داد.

* پس از پایان نیمه نخست شفر به سمت داوران رفت تا اعتراض کند. محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع ماشین‌سازی هم به سمت شفر رفت و با او دست داد. سرمربی استقلال نیز به این بازیکن اشاره کرد که داور پنالتی آبی‌پوشان را نگرفته است!

* زمانی که کنعانی‌زادگان در حال رفتن به سمت رختکن بود هواداران استقلال به دلیل صحبت‌هایی که علیه استقلال انجام داده بود، شعارهای تندی دادند.

* هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی به همراه علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال در جایگاه خبرنگاران حضور یافتند. آنها پیش از این در رسانه‌ها بابت انتقال داریوش شجاعیان علیه هم موضع گرفته بودند.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما