جمشیدی: آذری از این پس روی مسائل کلان باشگاه ذوب‌‌آهن تمرکز می‌کند

احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره انتخابش به عنوان سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن و اینکه گفته می‌شود سعید آذری, مدیرعامل این باشگاه ممنوع المصاحبه شده است,‌گفت: من در جلسه روز گذشته (شنبه) هیئت مدیره به عنوان سخنگوی باشگاه معرفی شدم اما نمی‌دانم بحث ممنوع‌ المصاحبه شدن آذری از کجا آمده و این حرف اشتباه است. با توجه به مشغله کاری آذری و امور کلان باشگاه اعضای هیئت مدیره در جلسه روز گذشته تصمیم گرفتند که بنده به عنوان عضو هیئت مدیره و فردی که حضور فیزیکی بیشتری در باشگاه دارد به عنوان سخنگو معرفی شوم.

وی درباره اینکه آیا آذری این شرایط می‌تواند با رسانه‌ها مصاحبه کند یا دیگر این اجازه را نخواهد داشت, تصریح کرد: زمانی که برای باشگاه سخنگو معرفی می‌شود یعنی اینکه تمایل دارد فقط یک نفر صحبت کند. با توجه به کار‌های کلان و هدف‌های بالاتری که در مجموعه وجود دارد, قرار شده آقای آذری برای رسیدگی این کارها تمرکز داشته باشد و من نیز به عنوان سخنگو در همه کار‌های باشگاه از جمله ورزش بانوان و ورزش آقایان در خدمت رسانه‌ها باشم. این تصمیم در جلسه هیئت رئیسه که با حضور خود آذری برگزار شد اتخاذ شد. همیشه در خدمت رسانه‌ها هستیم و قرار است به زودی در جلسه‌ای درباره اهداف هیئت مدیره و باشگاه توضیحاتی ارائه کنیم.

جمشیدی درباره اینکه مصاحبه نکردن آذری ممکن است این شائبه را به وجود بیاورد که قرار است او از سمتش برکنار شود, اظهار داشت: چنین بحثی اصلاً وجود ندارد. ایشان قرار است به کارش ادامه دهد و مدیرعامل بماند. آینده هیچ‌کس را نمی‌توان پیش بینی کرد اما ایشان دارد کارش را به خوبی انجام می‌دهد و هیچ بحثی در این باره وجود ندارد, چیزی تغییر نکرده و فقط بنده به عنوان سخنگوی باشگاه انتخاب شده‌ام که آن هم دلایل خاص خودش را داشته است.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن راجع به اینکه باشگاه برای فصل بعد از علیرضا منصوریان برنامه گرفته, گفت: آذری با ایشان صحبت کرده و ما از عملکرد کادر فنی رضایت کامل داریم. منصوریان و همکارانش خوب عمل کرده‌اند و تیم را از لحاظ فنی و روانی به شرایط خوبی پیدا کرده و نتایج خوبی مخصوصاً در لیگ قهرمانان آسیا حاصل شده است. در بازی مقابل پیکان به پیروزی رسیدیم و چهار رده در جدول رده‌بندی صعود کردیم. فکر می‌کنیم که در انتهای فصل بتوانیم در رتبه ششم یا هفتم قرار بگیریم.

جمشیدی گفت: با وضعیتی که ذوب‌آهن در فصل جاری داشته به دنبال مربی خوب بودیم و الان این مربی خوب را در اختیار داریم. منصوریان شرایط خوبی در تیم ما ایجاد کرده است. او علاوه بر این تمایل خوبی بین باشگاه و تیم و همچنین بین بازیکنان به وجود آورده که این برای ما بسیار عالی است. با این رفاقت, دوستی و صمیمیتی که وجود دارد برنامه‌های تیم به خوبی انجام می‌شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن درباره صعود احتمالی این تیم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و اینکه آیا در این صورت قرار است تیم تقویت شود, عنوان کرد: این با نظر سرمربی است که اگر نیاز به تقویت باشد حتماً این کار را انجام خواهیم داد. آذری درباره این موضوعات با منصوریان صحبت کرده و قرار است ایشان برنامه فصل آینده را به باشگاه ارائه کند و اگر نیاز به تقویت تیم داشته باشد این کار صورت خواهد گرفت. همین طور که منصوریان گفت ما بالای 20 بازیکن آماده داریم که برای انتخاب 18 نفر نهایی نیز با مشکل مواجه هستیم اما اگر بازهم جذب بازیکن لازم باشد مطمئناً دریغ نخواهیم کرد.

وی گفت: تعامل خوبی بین باشگاه و کارخانه ذوب آهن برقرار است و من هم سعی می‌کنم به عنوان سخنگوی باشگاه تعامل خوبی با رسانه‌ها داشته باشم تا روند کاری آذری که همراه با شفافیت بوده را ادامه دهیم.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما