تبریز| مجید جلالی: روند خوبی را برای آینده نساجی ترسیم می‌کنم/ گل نزدن تیم ما نشان دهنده بازی محتاطانه نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: در ابتدا لازم است از میهمان نوازی باشگاه ماشین‌سازی که زمین تمرین به ما داد، تشکر کنم. می‌دانیم با تیم خوبی بازی داریم، اما همه خود را برای یک چالش آماده می‌کنیم تا با 3 امتیاز میدان را ترک کنیم. ما برای این بازی بازیکن مصدوم نداریم، البته محمد عباس‌زاده هنوز به تمرین نیاز دارد تا کاملا آماده شود. محمد آبشک نیز تنها محروم تیم ما است. به هر حال با همه توان به تبریز آمده‌ایم و نگاه‌مان به این بازی یک نگاه امیدوار کننده است.

وی در خصوص شرایط تیم نساجی طی هفته‌های اخیر و بازگشت به دوران خوب گفت: ما از نظر نفرات تیم قابل قبولی هستیم. از بابت ظرفیتی که داریم، سعی کرده‌ایم همان اندازه نیز خوب باشیم. وقتی تیم ما در قائمشهر بازی دارد، به این ظرفیت بازیکنان، انرژی هواداران نیز اضافه می‌شود و اعضای تیم با روحیه به میدان می‌روند. نساجی همچنین در خارج از خانه هم تیم خوبی بوده و به همین دلیل می‌گویم که بازی فردا برای من امیدوار کننده است. من برای آینده نساجی روند خوبی را ترسیم می‌کنم.

سرمربی نساجی در خصوص عدم گلزنی این تیم در سه بازی گذشته و اینکه آیا این موضوع به بازی محتاطانه شاگردانش باز می‌گردد، عنوان کرد: این که گل نزده‌ایم درست است، اما نشان دهنده عملکرد محتاطانه نیست. ما در بازی با سایپا باید چند گل می‌زدیم و به ویژه در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی را ایجاد کردیم. در بازی با سپاهان نیز موقعیت‌های گل ما بیشتر از حریف بود. به هر حال امیدوارم فردا هم موقعیت‌های خوبی داشته باشیم و هم ضربات آخر خوبی را بزنیم.

جلالی در خصوص شرایط تیم حریف تصریح کرد: ماشین‌سازی در این لیگ فشرده می‌داند که چطور باید بازی کند و راه کسب نتیجه را خیلی خوب بلد است. به همین دلیل هم می‌گویم که تیم خوبی است. وقتی یک تیم می‌داند که در یک دیدار به دنبال چه چیزی است و راه‌های کسب نتیجه را می‌داند و عملیاتی می‌کند، آن یک تیم خوب است.

وی درباره وضعیت چمن تیم‌های شمالی و انجام بازی‌های خانگی این تیم روی چمن مصنوعی عنوان کرد: همه تیم‌های لیگ برتری در طول یک سال فقط دو بار روی چمن مصنوعی بازی می‌کنند و این در حالی است که نساجی 16 بار باید روی چمن مصنوعی به میدان برود و این خوب نیست. به همین دلیل هم سعی می‌کنیم در تمرینات مراقبت کنیم و همین موضوع از بار آموزشی کم می‌کند. باید آسیب‌ها را مدنظر گرفت، چون میزان آن بالا است. به هر حال اگر چمن مصنوعی تبدیل به طبیعی شود به نظر من می‌تواند خوب باشد.

سرمربی نساجی درباره فشردگی لیگ امسال گفت: لیگ امسال خوب بود و سطح کیفی بالایی هم داشت. در حال حاضر چهار تیم از بقیه جدا هستند؛ چه به لحاظ امکانات و چه سازماندهی و چه ستاره‌هایی که گرفتند و در حال حاضر هم که در جدول از بقیه جدا شده‌اند. الان رقابت خوبی وجود دارد و اینکه پدیده نیز به آنها رسیده خوب است، اما سایر تیم‌ها نیز نشان دادند که قابل حساب هستند و هیچ وقت کم نمی‌آورند. بنابراین لیگ خوب و پویایی داریم. برای لیگ امسال قبل از شروع آن برنامه‌ریزی شده بود. البته این برنامه گاهی تعادل ندارد و سخت است اما باید انجام شود.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما