تاج: تیم فوتبال امید راهی جز صعود به المپیک ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: در آغاز سال نو دیدار بسیار خوبی با وزیر ورزش و جوانان داشتم و گزارشی درباره بازی‌های لیگ، برنامه‌های توسعه‌ای فوتبال، وضعیت دو تیم استقلال و‌ پرسپولیس، سفر تیم‌ حقوقی فیفا به ایران به او ارائه کردم.

وی موضوع تیم امید را از اهم برنامه‌های این فدراسیون اعلام و عنوان کرد: در جلسه با وزیر ورزش موضوع این‌ تیم نیز به بررسی گذاشته شد و تاکید سلطانی‌فر حمایت کامل از تیم امید ایران برای صعود به المپیک است.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: تیم امید در شرایط خوبی قرار دارد، اما عراق هم به عنوان تیم چهارم المپیک و تیم نخست آسیا، حریف بسیارقدرتمندی برای ایران است و باید این موضوع در نظر گرفته شود.

تاج گفت: با این وجود برای ارتقای جایگاه ایران برنامه‌ریزی لازم و هماهنگی بیشتری صورت بگیرد. خوشبختانه تا دی ماه وقت داریم و می‌توانیم مشکلات را رفع کنیم.

وی تاکید کرد: باید سزاوارانه تیم امید را بالا بیاوریم و باید از این مرحله بالا برویم. رفتن به المپیک یک خواست مهم در تیم و فدراسیون و انتظار مردم است و راهی به جز این نداریم.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما