اهواز| محمد علوی: باید تلاش شود که حداقل لیگ را محترمانه ترک کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سید محمد علوی پس از شکست 3 بر یک تیم فوتبال استقلال خوزستان مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: دو روز است که به تیم آمده‌ام و برای همین در نیمه اول کار لازم در بازی انجام نشد اما در نیمه دوم رفته رفته بهتر بودیم و بازی را دست گرفتیم.

وی درباره حواشی انتهای بازی نیز گفت: از بعضی دوستان انتظار نداشتم که چنین برخودری کنند و وارد فضای توهین شوند.حق با سرپرست تیم ما بود که خیلی برخورد بدی صورت گرفت و الفاظ رکیکی نثارش شد. این اتفاقاتی که افتاد اصلاً خوب نبود. در نیمه دوم هم تیم ما و هم فولاد خوب بودند اما این توهین‌ها صورت گرفت و از هر تیم یک بازیکن اخراج شد.

سرمربی استقلال خوزستان درباره اینکه آیا تیمش هنوز شانسی برای ماندن در لیگ برتر دارد, تصریح کرد: ما می‌توانیم این‌طور نگاه کنیم که کار ما چند هفته پیش تمام شده بود یا می توانیم اینطور ببینیم که هنوز شانس و امید داریم. این بستگی به بچه‌های تیم دارد. ما هنوز روی کاغذ امید داریم و در این بازی نیز در نیمه دوم خوب کار کردیم اما بچه‌ها باید به خودباوری برسند. من تازه آمده‌ام و تیم را دست گرفتم, هرچند که قبلا در تیم حضور داشتم اما اگر قرار است اهداف من به عنوان سرمربی در زمین پیاده شود با دو روز تمرین نمی‌توان کاری انجام داد.

علوی درباره داوری این دیدار نیز گفت: تاحالا چه در زمان فوتبال بازی کردنم و چه دوران مربیگری درباره داوری حرف نمی‌زدم و وارد حاشیه نمی‌شدم اما فکر می‌کنم دکتر (بیژن حیدری) در این بازی خیلی دوست داشت سوت بزند و ما واقعاً از این موضوع متضرر شدیم. گل ما سالم بود اما متاسفانه هَند گرفته شد که اگر غیر از این بود بازی 2 – 2 می‌شد و شاید ما دیگر گل سوم را دریافت نمی‌کردیم. متاسفانه باختیم و نمی‌خواهم چیزی را توجیه کنم. مقصر من هستم و باید روی تیم بیشتر کار کنیم.

وی درباره این سؤال که به نظر می‌رسید برخی از بازیکنان‌تان به دلیل اینکه جایگاه‌شان را در تیم محکم می‌‌بینند, در زمین با بی‌خیالی بازی می‌کردند, اشاره کرد: حق با شماست.‌ ما 20 نفر بیشتر نداریم و اگر بخواهیم هر روز به ترکیب دست بزنیم این سخت می‌شود. من دو روز است که آمده‌ام و طول می‌کشد که اهداف و افکارم را به بازیکنان گوش‌زد کنم. ما دست و بال‌مان بسته است و فقط یک دفاع چپ در تیم داریم و اگر او مصدوم شود دیگر بازیکنی برای جایگزین کردن نداریم. بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی کار را سخت کرده اما بازهم به بازیکنانم اعتقاد دارم. در ادامه روی ضعف‌های‌مان کار می‌کنیم تا حداقل لیگ را محترمانه ترک کنیم.

علویی درباره اینکه استقلال خوزستان مدام سرمربی‌‌اش را عوض می‌کند و آیا از این بابت نگرانی وجود دارد, یادآور شد: امروز بازی اول من بود و اینکه در تیم باشم یا نباشم خیلی مهم نیست اما به هر ترتیب این تشخیص مدیران است و من کار خودم را انجام می‌دهم. من دوست دارم به جای توجیه کردن کار کنم. این باخت هم برای من است نه شخص دیگری.

سرمربی استقلال خوزستان درباره وضعیت آل‌نعمه نیز گفت: آل نعمه خیلی وقت است با ما نیست و من از مدیریت خواستم که ایشان به کادر فنی اضافه شود و به من کمک کند.

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما