اصفهانیان: تصمیم درباره کرانچار و سرمربی تیم ملی باید به هیئت رئیسه بیاید/ تاج باید گزینه‌های دبیرکلی را اعلام کند

فریدون اصفهانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد بحث برکناری زلاتکو کرانچار به دلیل عدم رضایت مسئولان فدراسیون از عملکرد تیم امید اظهار داشت: در این خصوص هنوز صحبتی با اعضای هیئت رئیسه نشده است. جلساتی هم که قرار است برای بررسی عملکرد تیم امید و کرانچار برگزار شود، هر نتیجه‌ای به دنبال داشته باشد باید در هیئت رئیسه مطرح و تصمیم نهایی از سوی هیئت رئیسه اعلام شود.

وی درباره انتخاب سرمربی تیم ملی و مطرح شدن گزینه‌ها در رسانه‌ها گفت: هیچ‌کدام از گزینه‌هایی که مطرح شده تا این لحظه درست نیست و فقط گمانه‌زنی است. به این دلیل که انتخاب سرمربی تیم ملی مأموریت هیئت رئیسه به آقای تاج است که او با گزینه‌ها مذاکره خواهد کرد و پس از نهایی شدن گزینه‌ها، هیئت رئیسه در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند و نام سرمربی تیم ملی اعلام می‌شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به این سؤال که آیا زمان برگزاری جلسه هیئت رئیسه برای بررسی این مسائل مشخص شده است یا نه، خاطرنشان کرد: زمان برگزاری جلسه هنوز مشخص نیست، اما به زودی باید برگزار شود. به‌هرحال برای انتخاب سرمربی تیم ملی هم کار سرعت بیشتری خواهد گرفت تا به زودی سرمربی تیم ملی مشخص شود.

اصفهانیان درباره بحث انتخاب دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از پایان شش ماه سرپرستی ابراهیم شکوری گفت: سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال حکم سه ماهه داشت که سه ماه دیگر هم تمدید شد، اما به‌هرحال پس از پایان شش ماه آقای تاج باید نفرات مورد نظر را برای دبیرکلی به هیئت رئیسه معرفی کند تا تصمیم‌گیری شود.

 

انتهای پیام/


پاسخ دهید

دیدگاه شما